CITY CENTER ROOMS

Każdy z naszych Gości jest dla nas wyjątkowy, dlatego chcemy aby Państwo byli zadowoleni z pobytu w naszych apartamentach.
Zapraszamy do City Center Rooms! Doskonały wypoczynek w samym sercu miasta!


31.05 | Ariana Grande

Środa, 31 maj 2017

31.05 | Ariana Grande

ARIANA GRANDE

DRUGI KONCERT W POLSCE

31 MAJA ATLAS ARENA ŁÓDŹ 

– Miło nam poinformować, że w związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, artystka zagra jeszcze jeden koncert w Polsce – 

– Bilety w cenie od 199 zł wejdą do sprzedaży 4 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl. –

 

Ariana Grande ogłosiła właśnie drugi koncert w Polsce w ramach trasy THE DANGEROUS WOMAN TOUR.  

Kolejny - polski koncert odbędzie się  31.05.2017

w Atlas Arenie w Łodzi.

 

W przeciągu niecałego roku, Ariana Grande znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard Top 200 – 
z albumem “Yours Truly” i kolejnym, wydanym  w 2014 roku, “My Everything”.

Pokryty platyną album „My Everything” zdobył nominację do nagrody GRAMMY  w kategorii „Best Pop Vocal Album”, a pochodzący z niego megahit “Problem” pokrył się wielokrotną platyną w wielu europejskich krajach.

Po wydaniu singla „Problem”, Ariana stała się “najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysiącach egzemplarzy w pierwszym tygodniu”. Singiel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii. 

W 2016 roku Ariana zaprezentowała ciepło przyjęty przez krytyków album “Dangerous Woman”, promowany przez singiel o tym samym tytule, który zdobył pierwsze miejsce na obu listach iTunes – Overall Top Songs Chart I Top Pop Songs Chart – w kilka minut po premierze. 
Dziś jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.